(nežinomas) (archyvas)
Na neina taip suskaičiuoti, nes priklauso ir kiek žaislų ar rūbelių jam pirksite, ar kokius užsiėmimus lankysit… Galiu išvardinti, kaip pas mus: 40 eur į mėnesį sauskelnėms, 25 eur muzikos pamokėlės, 30 eur kiti užsiėmimai, rūbelius gauname išaugtus pusbrolio, daug pirkti netenka, tad rūbeliams į mėnesį tik 10-20 eur išleidžiu, žaislams daugiau – apie 30 eur. Jei nemaitinsite pati, dar kainuos mišinukai. Atrodo, viskas
