Ats:Katės išlaikymas

(nežinomas) (archyvas)

Maistas – Josera (perkam po 10kg maisa, juo seriam 3katinus , 1 musu 2 tevu) tai maisas kainuoja kokiu 40-50Eur, i menesi apie 20 Eur. Konservai dazniausiai “Gourmet” ,”Sheba” arba “CatNature” i menesi isleidziam apie 15Eur. Sviezia mesa ir zuvis 10-15Eur. Ivairus skanestai, maisto papildai iki 20Eur. 20Eur kraikas. Tai standartini menesi iseina apie 100Eur. Neskaiciuoju nublusinimo, vet paslaugu, ivairiu suku, sampunu, zaislu, antkakliu. 🙂