Ats:Neišgyvenu. Kaip Jūs taupote ?

Pagrindinis / Forumas / Širdies reikalai / Neišgyvenu. Kaip Jūs taupote ? / Ats:Neišgyvenu. Kaip Jūs taupote ?
(nežinomas) (archyvas)

O as nepritariu minciai, kad valgyti kavinese pigiau gyvenant vienai. Pvz. pigiausiai salia darbo pavalgyti kainuoja 2,90eur jei imi dienos pietus (mesa+garnyras+darzoves). Tai pvz. parduotuveje uz 3 eurus galima kilograma kiaulenos nusipirkti, arba vistienos (akcijos daznai buna) ir cia bus pietus jei vienam zmogui tai tikrai ne vienai, ir ne dviem dienom. Gerai garnyras,ar salotos irgi kainuoja, bet pateiksiu pavyzdi: kavineje kur valgau burokeliu salotos 6 eur/kg, ir bulves keptos tiek pat atrodo (ne kazkokia mandra kavine, mazoji ragaine vadinasi,ten viskas sveriama). Tai burokeliai jau virti kainuoja parduotuveje 0,55 centai puse kg ir skaiciuokime…Aisku ne visada yra laiko pagaminti pietus, tai tada einu ir valgau, bet pagaminti paciai tikrai pigiau kainuoja pagal mane.