(nežinomas) (archyvas)
Jei jau nusprendžiat važiuoti, tai geriausia užsipirkt, kad ir to pačio maisto ir higienos priemonių už kokius 500 litų, tada tikrai pajausit, kad apsimokėjo važiuoti. Lietuvoje tereiks į parduotuvę nubėgti duonos ar pieno.
