Ats:kaip jus išgyvenat?!

(nežinomas) (archyvas)

Na kaip rositukas5 ir sakė, dviems žmonėms čia norma, kasdien pastebiu parduotuvėje išleidžiam 20-30 lt, (duona, batonas, mėsa, daržovės, bulvės ar pan., pienas labai brangus). Tai jei padaugintume 30 lt x 30 dienų, gautume 900 lt., net nekalbant apie jokius restoranus, kuriuos jei ir leidi sau, tai kartą ar du per mėnesį ir bandai tilpti į 50 lt…Paprasta, elementari matematika