Kiek isleidziate maistui per menesi?

Pagrindinis / Forumas / Mano namas, butas / Kiek isleidziate maistui per menesi?

Kiek isleidziate maistui per menesi?

Ši tema perkelta iš senojo forumo archyvo. Datos ir slapyvardžiai palikti kaip buvo.

(nežinomas) (archyvas)

Sveikos. Idomu kiek asmenu sudaro jusu seima, kiek isleidziate maistui, ir kas kiek laiko einate i parduotuve? Mes isleidziame i menesi maistui( be kaviniu, tik parduotuves) nuo 450-700 lt.

O gyvename dviese, daugiausia uzsiperkame savaitgaliais bet buna nueinam ir siaip darbo diena tai ledu tai dar ko… Man rodoa 700 lt per didele suma…

Page 1 of 2
(anonimas) (archyvas)

Mes su vaikinu į parduotuvę einam kasdien, kartais kas antrą dieną… Išleidžiam joje per mėnesį kokius 900-1000 Lt. O kur dar retkarčiais kavinės, picos į namus ir pan.

(nežinomas) (archyvas)

Gyvenam dviese, anksčiau irgi vos ne kiekvieną dieną po mokslų/darbo užeidavom į parduotuvę, atrodo nieko daug nepirkdavom, bet išsileisdavo tikrai nemažai.. Dabar jau kuris laikas einam kartą į savaitę arba net ir rečiau (na, būna kartais užbėgi kokio pieno ar grietinės paimt, bet tada net nevaikštai po tą parduotuvę), tai išleidžiam daug mažiau Pavyzdžiui Kovą neišleidom nei 100 eur

P.S. dar pastebėjau, kad kai einam apsipirkinėt po vieną, tai išleidžiam mažiau

(anonimas) (archyvas)

Dviese gyvenam, maistui per mėnesį išleidžiam 500-600lt (kavinėse valgom retai). Maistui netaupom. Apsiperkam kas 2-3 dienas.

(nežinomas) (archyvas)

Gyvename keturiese (iš jų vienas kūdikis), išleidžiame kažkur apie 300-400 eurų. Vasarą ženkliai mažiau, nes daržovių išsiauginame patys. Tikiuosi, šiais metais pasiseks ne tik užsiauginti vasarai, bet ir žiemos laikui, tai ir išlaidų maistui bus gal mažiau.

(nežinomas) (archyvas)

Gyvenam dviese maistui išleidžiam 100 eurų, apsiperkame viena karta savaitėje.

(nežinomas) (archyvas)

Dviese išleidžiam apie 500 eur. Suma tikrai palyginus didelė, bet abu visada pietaujame mieste, aš dažnai ir pusryčiauju (nespėju namie prieš keliaudama į darbą), taip pat kava išsinešimui nemažai suvalgo. Maistui netaupom, turim vieną vegetarą, todėl norint įvairaus vegetariško maisto, tropinių vaisių, riešutų ir t.t. tenka ir išleisti daugiau šiaip stengiuosi dabar sudaryti sąrašą einant į parduotuves, kad neprisipirkti nereikalingo ir nenaudingo šlamšto…būna išleidi parduotuvėje 50 eur, o šaldytuvas tuščias, nes prisiperki – šokoladų, braškių, užkandinių sūriukų ir t.t.

(nežinomas) (archyvas)

Niekad neskaičiavau ir net neįsivaizduoju iš tiesų

Retai kažką perkam kartu, tai draugas kažką nuperka, tai aš, o skaičiuot niekad nesugalvojau

Manau apie 150eur kokia

Nors šiaip reikėtų paminėt, kad niekad nemokam už mėsą, kadangi draugo tėtis verslą tame turi. Tai su tuo daug susitaupo, nes mėsos kainos didžiulės

(nežinomas) (archyvas)

Mes irgi panašiai – apie 500 EUR. Daugiausia čia aš kavinėse pravalgau greičiausiai. Perku tik ekologiškus produktus, negaliu sakyti, kad daug valgom, tačiau dirbant tokiu krūviu reikia daug energijos ir tikrai kokybiškas maistas jos duoda.

Stengiuos labai kažkaip nesimėtyt, bet vis tiek mažiau kaip 15 EUR dienai man nelabai išeina.

(nežinomas) (archyvas)

Mes tryse gyvendami isleidziame apie 150€ per menesi. Mesa perkame is ukininku dideliu kiekiu- turime dideli saldikli kur viska sutalpinti. Taip pat auginames vasara darzoves, kuriu uztenka ir ziemai. Brolis gyvena atskirai, o jam kiek zinau 100€ per menesi maistui taip pat uztenka daug susitaupo kai gamini namie, neperki kavos isinesimui, o isigyni termo puodeli ir issinesi kava is namu

(nežinomas) (archyvas)

Aš viena išleidžiu apie 150 eurų. Manau kad daugokai, bet neišeina mažiau.

(nežinomas) (archyvas)

Einu i parduotuve daugmaz kas antra diena ir isleidziu apie 30eur (nu bet i sita suma ieina ir tuoletinis popierius pvz ). Megstam skaniau pavalgyt. tai i menesi iseina apie 450eur. beje, pati gaminu ir tikrai neperku visokiu padarytu produktu, kadangi megstu gaminti, tik kartais nusprendziam nulekti i kavine, kad neuzsisedet namuose, tai realiai buna per menesi kokie 4 kartai, tai dar prisidetu apie 70eur. Nors buvo laikai, kai sugebedavau isgyventi viena uz 500lt, i sita suma ieidavo apskritai viskas, ir higienos priemones, ir katei maistas, ir sidro nusipirkdavau na, tik mokesciai jau atskira suma. nuo pajamu priklauso, kiek isleidziu, buna, kad ir daugiau nei 450eur. kai pagalvoji – viena su puse minimalios algos. Ale edrunai esam aj, dar – turim vaika, bet jis valgo bendrai su mumis ir jo porcijos gana mazos, tad nrlabai cia jis komponuoja. Pampersai ar higienos priemones vaikui skaiciuojamos atskirai, neieina i ta ~30eur kaina.

(nežinomas) (archyvas)

Gyvenam dviese, einam viena karta per savaite antradieniais, kai naujos akcijos. Isleidziam 40 euru per savaite.

(nežinomas) (archyvas)

gyvenu vienas, ~1000lt/men, vasara siek tiek maziau, viska gaminuosi, jokiu kaviniu

(nežinomas) (archyvas)

gyvenam 2, apsiperkam kas savaite, apie 500 lt

(nežinomas) (archyvas)

gyvename dviese, isleidziam apie 300 euru. I parduotuve kas 2 diena ir sestadieniais

Page 1 of 2