Kiek kainuoja kudikis ?
Ši tema perkelta iš senojo forumo archyvo. Datos ir slapyvardžiai palikti kaip buvo.
Tiksliau jo islaikimas,katik gimusio..
Kiek sauskelnem iseina per menesi ?
kol pati maitinau, tai vos pamaitindavau ir vėl žiūriu pilnas pampersas, o kai nustojau maitinti pati – tada rečiau kakodavo tai čia vėl, maitindama pati, sutaupau lt nes neperki mišinukų, bet pampersų reikia daugiau
o, idomi tema ir man už poros dienelių gimdysiu, tai galiu pasipasakot truputi Rūbelių nieko nepirkom, čiulptukus naujus ir antspenį viską padovanojo draugės. Lovyte ir čiužinuką ir patiesaliuką padovanojo močiutė. Dar žadėjo vonele. Pientrauki brolio žmona padovanojo. Patys pirkom tik Avento buteliuką ir pampersų. Ir ieškom vežimuko kas svarbiausia pradžiai. O paskui bus matyt ko trūks ta ir pirksim. Nesinori leist pinigų vėjams, nes neaišku ko ir kada reikės Kaip kažkuri narė minėjo , kad neštumas brangiau kainuoja nei vaikas, tai sutinku. Nes visokie tyrimai, vitaminai, vaistai ir pan tikrai man daugiau kainavo nei mažylio prekės
na reiktu rubeliu, lovytes su ciuzinuku, vezimuko, auto kedutes jei su masina vazinejates
o kai jau gims tai jei pati maitinsi tu islaidu bus daug daug maziau…reikes tik sauskelniu ir rubeliu auganciam maziukui, jei nemaitinsi tai prisides islaidos buteliukams, misineliams ( kas ziauriai brangu)….
o seip vaikai kainuoja pagal musu kisene jei neturi daug pinigu nereikia ir nauju rubu, nauju vezimu, lovytes ir t.t. jei turi ju kaip sieno tai perki vezima uz 5000, naujus rubus ir t.t….vaikai uzauga ir be madingu rubeliu, brangiausiu zaisliuku…
man atrodo, kad kuo toliau, tuo labiau kudikiai gimsta su ligomis-alergijomis (irgi brangu tureti alergiska vaika), o jeigu koks rimtesnius susirgimas,ka
tada ? i bedu turgu eisit paramos prasyt… ar feisbuke kursit grupe, lesas rinksit…liudna
mums išeina 50lt, nes pampersus perkam iš Norvegijos o mūsų parduotuvėse, be rods kaina dviguba
Čia pirmus mėnesius tik šika belekiek kartų per parą, po to gi suretėja
Sauskelnių kainos gi irgi varijuoja nuo iki, nes yra gi favoritinės už centus, yra ir ekologiškos, kur kainuoja dafiga
O šiaip, akcijų gi dar būna pastoviai, tai nereikia gasdintis labai
as pati maitinu, ir tikiuos vel maitinti iki metu laiko, ne trumpiau. Naudoju daugkartines sauskelnes(kai nemiega uzdedu) tai irgi susitaupo. O maniskis yra tikras sikniukas, nes daug daug kakoti megsta
Jei pirksit viską naują – labai daug
Mes daug ką gavom dovanų, todėl pilnai užteko tų pinigėlių, kur skiria valstybė
Na drabuziu tai tikrai gausime is giminaiciu,nezinau kaip su vezimeliais ir lovyte bus..
man kudikis kainavo nuo gimimo dauggg, kadangi misinukais maitinau, plius sauskelnes, kurias uzsakydavau pigiau, ir kadangi buvo pilvo putimo kamuojamas kudikis, tai begales lesu isejo ivairiausiems vaistams. na i menesi tai apie 1000 LT
as nekalbu apie drabuzeliu, nes ju man atidave ,taip pat loveles nepirkau, voneles ir dar kai kuriu daykeliu. bet cia kalbu kad butiniems kudikio poreikiams tas 1000lt
aisku dar prieziuros priemones nuo issutimu ir aliejukai ar panasiai, vaistukai ,raminancios zvakutes .
Žiūrint kiek sau žmogus gali leist.
Jei viską nauja pirkt, tai tikrai labai brangu, rūbelius greit išauga, vėžimėlis, pampersai, visokie šikpuodžiai, higienos priemonės, žaislai, automobilio kėdutė, lovytė. Bet visa šita išskyrus pampersus galima nupirkti ir naudota.
Maistas iki pusės metų nekainuoja nieko, nes pats sveikiausias, reikalingiausias ir vienintelis maistas yra mamos pienas( nebent dėl kažkokių priežasčių nepriauga svoris, tada reik primaitint).
Prisijunkite, kad galėtumėte atsakyti.
