Tai kaip visgi sutaupyti maistui? Nusibodo!
Ši tema perkelta iš senojo forumo archyvo. Datos ir slapyvardžiai palikti kaip buvo.
Sveikos merginos. Galbūt tema bus aktuali ir kitoms. Buvo tema kiek išleidžiate maistui per savaitę, mėnesį ir pan, bet nebuvo temos tai kaip visgi sutaupyti jam, ką gaminti?
Mano vienas kartas išėjimui į parduotuvę kainuoja vidutiniškai nuo 30iki 90, o nusiperku kažką 2dienoms.
Nusibodo jau ne tas žodis,aišku taupymas nereiškia valgyt tik kruopas, bet norėtųsi ir mažiau išleisti, kadangi nieko ypatingo labai ir negaminu.
Ką gaminate jūs? Pusryčiai, pietūs vakarienė. Ir kiek maždaug išleidžiat? Patarkim viena kitai, pasidalinkim patarimais, manau ne man vienai aktualu, kadangi tuos pinigus norėtųsi išleisti kažkur kitur.
kazkaip pastebejau,kad jei is mesos nieko kuri laika negaminu,tai labai susitaupo
Ai beje mano mama taupo taip – pagaudo akciju, paprastai kavos akcija buna syki per menesi, tai ji nusiperka kavos, kad uztektu iki kitos akcijos Taip daro ir su daugiau produktu, iki parduotuvese perka antradieniais, nes didesne nuolaida buna ta diena Arba maximoj jei buna akcija gryzta pinigeliai – is tu kazka pataiko nusipirkti ir pagaminti
Labai patiko vienos nares rekomendacija – susidaryti kiekvienos dienos meniu Manau pagal sita labai susitaupo
Šiandien buvome parduotuvėje, išleidome apie 60 litų – maisto užteks 2, daugiausia 3 dienoms, na, tik kavos pakelis ilgiau temps norėtųsi išleisti mažiau, tad žymiuosi temą.
Na aš vienu kartu parduotuvėj daugiau 10Lt neišledžiu (viena gyvenu. Tik tiek ,kad neperku makaronų, miltų, cukraus, nes buvom Lenkijoj su šeima, nusipirkom daug. Ir dar kolkas mama duoda iš daržo porą daržovių, dar uogienės įdeda
Nemanau, kad imanoma labai kazka sutaupyti. As asmeniskai megstu salotas, sriubas, mesa ir pan. O vien nuejus i parduotuve ar i turgu ir nusipirkus agurku, pupeliu, pomidoru, kopusta, morku, bulviu, vistienos krutinele , kiek pinigu iseina… ;/
Aisku, galima pirkti bomzpakecius, valgyti vien bulves ar vien kruopas, bet as , manau, kad sveikata gerokai svarbiau, taigi, net ir studijuodama, nors ir taupysiu pinigus, bet bandysiu maitintis normaliai.
O taupysiu taip: nepirksiu ledu, kokius megstu, o pirksiu pigesnius, surelius perkant ar jogurtus kreipsiu demesi i akcija, vengsiu saldumynu, bandeliu, nes ir siaip nera man jie butini, o ir kainuoja nemazai. Taip pat eidama i parduotuve jau busiu sugalvojusi ko reikia ir akda mazdaug valgysiu, nes dabar buna, kad prisiperku kruva maisto, jo nespeju suvalgyti ir ismetu ;/
Viską kas įmanoma perku vietiniam turgelį, ir skaniau, ir pigiau ;] o šiaip stengiuos visokių šūdukų nepirkinėt abejotino reikalingumo, ir į parduotuvę einu tik su sąrašu, taip tikrai daugiau susitaupo negu einant be jo ir šluojant viską ko reikia ir ko ne..
Dėl mėsos turguje, tai aš kažkada buvau pažiūrėt, bet man kainos pasirodė didesnės nei “Cestoje” kur aš visada perku, plius man ta mėsa pasirodė nelabai “graži”, nežinau, gal čia paranoja, bet pirkdama turguj labai bijau.
O dėl kavos, tai stengiamės ją gamintis namie, nes kavinėse jau baisiai ji brangi. Plius stengiamės kavos užsipirkti per akcijas, kartais net perpus pigiau gaunasi, o ji negenda.
oi. Aš tai esu mėginusi taupyti, susidėlioti čekius ir pan. – vis tiek nieko nesigaudavo. Bet šiaip geriausias dalykas yra pirmiausia čekių už visą mėnesį susirinkimas ir išsianalizavimas, kiek ko pirkai. Mes su antra puse atradom, kad didžiausios mūsų išlaidos yra… Ne maistui parduotuvėje, o maistui iš degalinių ir visokių mcdonalds, kai vakarais važinėjamės po miestą. Dabar labai stengiamės apsiriboti nuo tokių pirkinių, bet aš esu visiška kavos maniakė, tai žiauriai, tikrai žiauriai sunku.
Dalykitės, merginos, patarimais, pačiai aktualu, kaip ir temos autorei
Mano asmeninine nuomone, tai mesyte ir visokius jos gaminius as rekomenduociau pirkti turguje.Galima gauti ir pigiau ir pati mesa normaliai atrodo,vanduo nebega.
na ko gero nelabai ką patarsiu, nes mes ir naminės mėsytės ir daržovių turim, tai susitaupo. Iš ties, padarom kas kiek laiko pravalymą šaldytuvo, na, kai iš likusių produktų kažką sumeistrauji. Irgi susitaupo į tarpus kažkiek. Čia vienintelė mintis, kuri man šiuo metu kilo
Mes taupome sudarydami menesio palana kiek isleisti maistui.I tas ribas turime issitekti,tda susidarome savaites pirkiniu sarasa ir mazdaug ka valgysime.Daugiausiai skiriu demesio pietums,kurie praktiskai pagrindinis dienos maistas pas mus,tad ju gamybai daugiausiai pinigeliu.Tada su sarasu i parduotuve ir perkam tik pagal ji.
Kai pradejom taip skaiciuoti, atradom,kad daug pinigeliu iseidavo visokiems “akimirkoms”norams.
man kaip tik perkant mesa susitaupo. juk tiek daug visko galima pagaminti tiek is farso, tiek is gabalo mesos. jei noriu sutaupyti, pasidarau sarasa konkreciu produktu ir einu tiesiai prie ju be jokiu bereikalingu vaiksciojimu tarp lentynu, nes kitu atveju labai daug pagundu bereikalingai isleisti pinigus neikams
nusipirk bulviu , ir kepk juos orkaitej lb skanu. valgyk su darzoviu misraine
Prisijunkite, kad galėtumėte atsakyti.
