Einu i parduotuve daugmaz kas antra diena ir isleidziu apie 30eur (nu bet i sita suma ieina ir tuoletinis popierius pvz ). Megstam skaniau pavalgyt. tai i menesi iseina apie 450eur. beje, pati gaminu ir tikrai neperku visokiu padarytu produktu, kadangi megstu gaminti, tik kartais nusprendziam nulekti i kavine, kad neuzsisedet namuose, tai realiai buna per menesi kokie 4 kartai, tai dar prisidetu apie 70eur. Nors buvo laikai, kai sugebedavau isgyventi viena uz 500lt, i sita suma ieidavo apskritai viskas, ir higienos priemones, ir katei maistas, ir sidro nusipirkdavau na, tik mokesciai jau atskira suma. nuo pajamu priklauso, kiek isleidziu, buna, kad ir daugiau nei 450eur. kai pagalvoji – viena su puse minimalios algos. Ale edrunai esam aj, dar – turim vaika, bet jis valgo bendrai su mumis ir jo porcijos gana mazos, tad nrlabai cia jis komponuoja. Pampersai ar higienos priemones vaikui skaiciuojamos atskirai, neieina i ta ~30eur kaina.
(nežinomas) (archyvas)
